יעוץ וחניכה למשאבי אנוש

למה?

מהות עבודת תחום משאבי האנוש היא לשקף ולתרגם את החשיבות של ההון האנושי למובילי הארגון. זהו מקצוע מספק ומאתגר המשלב יכולות בינאישיות וניהוליות גבוהות: לראות את ה"קדימה" תוך נתינת מענה לצרכים של ה"כאן ועכשיו" ועל כן מנהל משאבי האנוש נדרש לידע ומקצועיות גבוהה במגוון תחומים הנוגעים לעסק ולעובדים בו:

 

  • - השוק המקצועי והסביבה בה פועל הארגון

  • - דיני עבודה

 

  • - תגמולים ושכר

  • - הדרכה ופיתוח ארגוני

  • - תקשורת פנים ארגונית וניהול שינוי

  • - תחומי הרווחה

  • - תכניות פעולה שנתיות בתחומי משאבי האנוש והדרכה

היות וחלק מתפקידו של מנהל משאבי אנוש הוא להוות כתובת מקצועית עבור המנהלים והעובדים כאחד, החשיבות בהיכרות מעמיקה בתחומים אלו חשובה לא רק לעבודתו האישית אלא גם כחלק מהיותו גוף ידע מקצועי לארגון השלם. על כן, הכשרה מקיפה ויישומית תהווה בסיס איתן לניהול פנים ארגוני מקצועי. קורסי ההכשרה שאנו מספקות בנויים על מנת לתת את כל הכלים המקצועיים כמו גם הבינאישיים.איך?

ייעוץ וחניכה לעוסקים בתחום המותאם באופן אישי לארגונכם, בין אם באופן פרטני או צוותי. הליווי כולל בניית תהליכים ותכניות משאבי אנוש פרקטיים ויישימים. הדגש שלנו הוא החיבור לפרקטיקה ולניסיון של שנים בניהול נכון ויצירת פתרונות שיובילו להובלת אפקט פנים ארגוני אמיתי שמשפיע החל מההנהלה הבכירה ועד לעובד הזוטר. כאשר ניהול משאבי האנוש נעשה באופן מקצועי ונכון, נוצרות אדוות של הצלחות ותחושת רתימה לעשייה משותפת כלל ארגונית. כל תהליך של ליווי וחניכה ייעשה בהתאמה למנהל הארגון ולצרכיו.

בנוסף אנו מציעות קורסים וסדנאות בדגש על התנסות מעשית, בתחומי הליבה של משאבי אנוש.


מה בארגז הכלים שלנו לתחום משאבי אנוש?מנטורינג אחד
על אחד

מיועד למנהלי משאבי אנוש ואנשי הדרכה ופיתוח ארגוני

הכשרה וליווי אישי או צוותי .
 


הנחייה של פורום עמיתי מש"א

מטרת המפגשים : פורום ללמידה והתפתחות לאנשי מש"א אשר במסגרתו יוכלו לבחון את דפוסי פעולתם, לזהות מפתחות להצלחה, לייצר דרכי התמודדות חדשות, להיחשף לידע חדש ונקודות מבט אחרות, לשתף, ללמוד מעמיתים להתקדם ולקדם, ברמה האישית והארגונית.


המפגש:
למידה מונחית בנושאים שונים, למידת עמיתים דרך דוגמאות ושיתוף בהצלחות. כלים וטיפים פרקטיים וישימים.
התייעצות עמיתים – בטכניקה נחמדה ופשוטה