סדנאות "מעגן ייעוץ" IN AND OUT DOOR'S

במקום קסום ושקט, קיבוץ אותנטי בניחוח של פעם, פועלת "הלהקה" של מרכז מעגן יעוץ. יצרנו עבורכם מגוון סדנאות IN AND OUT DOOR'S,יצירתיות ועשירות בתוכן, שיאפשרו לכם חוויה מהנה, מקצועית, עשירה וכוללת.


הסדנאות שלנו משלבות עשייה חווייתית, לצד התפתחות תהליכית בתחומים שונים וכוללות הרצאות עדכניות, מעניינות וכלים פרקטיים ליישום "מחר בבוקר".

יתכן ותגדירו את הסדנא כיום כייף וגיבוש לצוות, אבל בסוף יישאר לכם תוצר משמעותי שילווה אתכם, גם בהמשך.


הסדנאות- בהנחיה של יועצים ארגוניים ממעגן ייעוץ ואנשי תוכן מעולמות מגוונים.


מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי להתאים עבור הארגון שלכם

את הסדנא שתפיק תוצאות מרביות לצד חוויות מהנות עבורכם.

תום- 052-8698213 | רותם- 052-3355117 | יפעת- 052-2946846


 

במרכז הימי של הקיבוץ
חתירה ושייט בסירות: פעילות סימולציה מאתגרת וחווייתית, להדמיית תהליכי הובלה, עבודת צוות ושיתוף פעולה.


לפרטים נוספים >

 "כולנו שחקנים והארגון הוא במה"באמצעות עבודה עם בימאי תאטרון מקצועיים, נהייה לרגע שחקנים. בשימוש של טכניקות מעולם המשחק והאימפרוביזציה, נתרגל איך לשפר את העברת המסרים שלנו כדי לייצירת קשורת טובה יותר.

לפרטים נוספים >


 


"הקשבה מנצחת"


שיתוף פעולה עם מוזיקאים ומנצחים שיוצר הרמוניה צוותית, בשילוב של האזנה, הקשה ושירה, שיחד מאפשרים התבוננות בתקשורת הפנימית, מחדדים את ההקשבה, ומחזקים את שיתוף הפעולה.


לפרטים נוספים >
"לומדים לקלוע יחד"


בניית קבוצה והבנה של התפקידים בקבוצה דרך לימוד משחק הכדורסל והבנת הצורך בשיתוף פעולה כדי להגיע לתוצאות טובות יותר. את ההנחיה, תעביר קפטנית קבוצת הכדורסל של הפועל מעגן מיכאל (ליגת העל). חוויה שלא תשאיר אף אחד על הספסל!


לפרטים נוספים >
"ניהול מאוזן - החוכמה השבטית בחיבור לעכשוי"


תובנות מהחוכמה האינדיאנית העתיקה שרלוונטית גם לימינו אנו. באמצעות חוויה אוטנטית במתחם הטנקה, נקבל כלים לתקשורת טובה יותר, לניהול מאוזן והקשבה.לפרטים נוספים >